Hizmetlerimiz
 
Anasayfa
Aşure Günü Etkinlikleri PDF Yazdır e-Posta
Cuma, 25 Aralık 2009 00:00

25 Aralık 2009 günü Vakfımızın geleneksel hale gelen Aşure Günü etkinliğini yeniden icra ettik.
Çarşıbaşı Camii, Uncular Camii ve Şekerli Camii'nde cuma namazlarından sonra hazırlanan 10.000 kişilik Aşure dualarla dağıtıldı.
Allah hicri yeni yılınızı hayırlara vesile etsin.

 
AB proje kursları PDF Yazdır e-Posta
Cumartesi, 19 Aralık 2009 00:00

Vakfımız Avrupa Birliğinin Türkiyedeki Sivil Toplum Kuruluşlarına verdiği hibe destekleri için proje hazırlamaya başladı.
Bu projelerin hazırlanması konusunda valiliğimizin düzenlediği AB Proje Kursu'na katılmak için vakfımızda görevli arkadaşlarımızdan bir Proje Ekibi oluşturduk.
Kurs sonucunda açıklanan hibe programlarına biz de vakıf adına proje göndermeyi ve uygulamayı hedefliyoruz.

 
Kırtasiye yardımlarınız yerlerine ulaştırıldı PDF Yazdır e-Posta
Pazartesi, 07 Aralık 2009 00:00

Ramazan ayında yaptığınız önlük, çanta, ayakkabı, eşofman, kırtasiye yardımlarıyla birçok fakir öğrenci artık okulun ilk günlerinde eli boş, kalbi buruk, ayağında terlikle, üzerinde tişörtle, eski pantolonuyla gitmeyecek, diğer arkadaşlarıyla aynı sevinci, okulun ilk gününde aynı heyecanı yaşayacaklar.

 
Bize uyaşamayanlara biz ulaştık PDF Yazdır e-Posta
Salı, 17 Kasım 2009 00:00

Ramazan ayında gıda paketi vereceğimiz ailelerden bize ulaşamayanları dosyalarından ve teslimat listelerinden tespit ettik.
Ailelerin çeşitli problemler nedeniyle ulaşamayabileceğini düşünerek adreslerinde ziyaret etmek için bir ekip oluşturduk.
Ekibimiz gıda paketlerini onlara ulaştırdı, sizler için hayır dualarını aldılar.
Müteşekkiriz...

 
Ramazan Bayramı Yardımlarınız PDF Yazdır e-Posta
Çarşamba, 14 Ekim 2009 00:00

Bayram öncesi yoksul çocuklarını da düşünerek gönderdiğiniz oyuncakları onlara ulaştırdık, sevinçlerini de sizinle paylaşmak istedik.

Ramazan bayramı öncesinde gönderdiğiniz giyim ürünlerinin yeterli miktarda olmasını fırsat bilerek acil gördüğümüz 400 fakir ailemize bayram alışverişlerini Gıda Bankamızdan yapma imkanı tanıdık, onlar adına sizlere teşekkürlerini iletiriz.

 
Asure günü etkinlikleri PDF Yazdır e-Posta
Cuma, 09 Ocak 2009 00:00

Bu yılki aşure günü etkinlikleri vakfımız tarafından şehrin farklı bölgelerinde dağıtılan aşurelerle kutlandı.

 
Kutlu Doğum Pilavı PDF Yazdır e-Posta
Cuma, 18 Nisan 2008 00:00

ERDALKIR/KAHRAMANMARAŞ
Mekezi Çarşıbaşı Camiinde bulunan vakıf Kahramanmaraş'ın muhtelif camilerinde Cuma namazından sonra halka pilav ikram etti. Çarşıbaşı Camiinde ikram edilen pilava Kahramanmaraş Milletvekilleri Nevzat Pakdil, Cafer Tatlıbal, AK Parti İl Başkanı Atıf Şirikçi, Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, Bazı Daire Müdürleri, Siyasi Parti Temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşları, Yerel ve Ulusal Basın Mensupları ile binlerce vatandaş katıldı. Vakıf Başkanı Ali Demirdöğen "Halkımız yanımızda olduğu sürecede biz de onların yanında olmaya devam edeceğiz" dedi .
[Gönderen mehmet bilmen]

http://yenisafak.com.tr/YurtHaberler/?t=22.04.2008&i=112558
 


Sayfa 9 / 10